KARNAWAŁOWE SZALEŃSTWA W COGITO

Po niezwykle udanym balu charytatywnym, który odbył się 5 stycznia 2019r. przyszła kolej na następny.
A że miło i że czas odpowiedni, to tuż przed feriami na balu karnawałowym w naszej szkole wspólnie bawili się przebierańcy od najmłodszego (klasa 1 SP) do najstarszego (klasa 2 LO).
Klasa 3 LO miała już swój bal, dlatego tym razem pilnie zdobywała wiedzę przygotowując się do matury, czego chyba nie będzie miała nam za złe? Przed nimi przecież jeszcze niejeden bal. 
Wracając zatem do sedna…nasi uczniowie jak zwykle zaskoczyli swoją pomysłowością, która przejawiała się w różnorodności i oryginalności strojów karnawałowych, w których się zaprezentowali, toteż powołane w trybie pilnym jury miało nie lada problem z wyborem króla i królowej tegorocznego balu.Uczniowie, którzy chętnie brali udział w konkursach (i to nie tylko ci najmłodsi) udowodnili, że potrafią się bawić, a taniec z kostką lodu zaproponowany przez Panią Zimę 2019 wykonali na tyle wzorowo, że jak widać,prawdziwa Pani Zima nareszcie zawitała i do naszego Zgorzelca, jeszcze w czasie ferii zimowych. 
Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę. Pamiętajmy, że choć długo wyczekiwane ferie zimowe niestety dobiegają już końca, to KARNAWAŁ trwa nadal i niech jego niepowtarzalna atmosfera zabawy i radości jeszcze na długo pozostanie w naszych sercach. Niech rozjaśnia nam te bardziej pochmurne, deszczowe dni.
“Niech żyje bal…”