Projekt społeczny uczniów – “Doradztwo Uczniowskie”

Doradztwo Uczniowskie

 

Z wielką radością pragniemy podziękować firmie ZKlaster za hojność i wsparcie finansowe, które przekazali na rzecz projektu społecznego naszych uczniów “Doradztwo Uczniowskie”. Dzięki Państwa pomocy, nasi uczniowie zyskali możliwość rozwijania swoich umiejętności, a także wsparcia swoich rówieśników w trudnych chwilach.

Projekt “Doradztwo Uczniowskie” ma na celu stworzenie przestrzeni, w której uczniowie mogą wymieniać się doświadczeniami. Dzięki wsparciu firmy ZKlaster, mogliśmy zorganizować szkolenia dla uczniów, zapewnić materiały edukacyjne oraz stworzyć przyjazne miejsce do spotkań i rozmów.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy firmie ZKlaster za okazane wsparcie i zaufanie. Jesteśmy przekonani, że dzięki takim inicjatywom, możemy razem budować lepszą przyszłość dla naszych uczniów i całej społeczności szkolnej.